#2018-01-28 23:50:10 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Hej wszystkim piszę wpis na tym forum ponieważ chcę zakupić lampkę biurową i najlepiej by było moi drodzy jakby ona byłą w kolorze czerwonym ( kupuję ja na prezent dla chrześniaka i wiem ,ze on sobie wymarzył właśnie taką czerwona lampkę dlatego nie chce go zawieźć oczywiście jeśli nic dobrej jakości w niekosmicznej cenie w tym kolorze nie będzie to może być inny kolor ,ale jednak bardzo by mi zalezało na tym czerwonym o ile jest to możliwe) Jeśli jesteście w stanie polecic jakąś lampkę dobrej jakości plus za to jakby byłą ze sklepu internetowego bo jestem zabiegana i wolę kupowac przez Internet to byłabym bardzo wdzięczna. Piszcie byle szybko bo mam mało czasu.
#2018-01-29 01:35:18 

organic

Użytkownik

Hej ,a ile młody ma lat bo może mogę coś polecić tylko musiałbym to wiedzieć bo ta lampka ,która mam na myśli dla zbyt małego dziecka niestety się nie nada.
#2018-01-29 03:37:18 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Krzysiu ma pięć lat to co będzie okej ,czy raczej nie? Pozdrawiam.
#2018-01-29 06:02:39 

organic

Użytkownik

Niestety chłopiec jest za mały ,a szkoda bo chciałem pomóc. W takim razie popytam wśród rodziny i znajomych jak uda mi się cos konkretnego ustalic to zaraz napisze ,ale nic nie obiecuję.
#2018-01-29 08:56:46 

mistrzowska

Użytkownik

Hej kochana ja myślę ,że jestem w stanie ci pomóc. Piszę ,żeby polecic ci czerwona lampkę biurową. Tutaj podaje ci do niej linka: https://www.ultra-elektro.pl/lampy-i-oprawy/1289-lampka-biurkowa-led-irem-red.html. Jest dodatkowy plus z tego co pisałaś jest ona dostępna w sklepie internetowym. Jest to sklep ,który zebrał bardzo wiele pozytywnych opinii w Internecie ( nie wiem czy się orientujesz). W takim razie w związku z tym ,że jestes zabiegana nię będziesz musiała latać po zatłoczonych galeriach i stać w korkach.
#2018-01-29 11:29:51 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Dziękuje ci serdecznie kochana w takim razie wszystkie moje inne kryteria się spełniły ,a byłabys chętna mi coś więcej na temat parametrów dotyczących tego gadzetu? Bardzo proszę.
#2018-01-29 13:50:43 

mistrzowska

Użytkownik

Tak oczywiście takz grubsza ci tutaj napiszę ,ale w razie jakichkolwiek wątpliwości wejdz sobie na stronę internetowa ,którą ci podlinkowałam i sprawdz reszte szczegółów tam. Cene masz na stronie. Jest w łądnym, pełnym, ciepłym czerwonym kolorze. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Całkowicie bezpiecznych bezpiecznych nieszkodliwych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015