#2018-01-22 23:59:40 

EMOcja

Użytkownik

Szukałam po różnych forach tematu o jakimś kremie który zabezpieczy skórę podczas zimowych dni. Trafiłam na produkt avene cold cream. Podobno dobrze zabezpiecza i był testowany w warunkach chłodu. Czy ktoś z was go stosował i może mi coś o nim powiedzieć?
#2018-01-23 01:04:05 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Nie używałam akurat tego kremu, ale miałam inne kosmetyki tej marki i wydaje mi się że powinien dobrze się sprawdzić. Osobiście używałam kremu emolium na wiatr i mróz i faktycznie, nawet jak długo byłam na zewnątrz to skóra była nawilżona ;)
#2018-01-23 01:41:32 

łuczniczka

Użytkownik

Mówisz o kremie takim jak na stronie https://www.aptekamini.pl/avene-cold-cream-krem-40-ml.html ? Miałam taki kiedyś na wyjeździe w góry i jak mam być szczera to mimo mrozu moja skóra była w lepszej kondycji niż przed wyjazdem. Jak chcesz coś sprawdzonego to avene cold cream idealnie się nada dla skóry suchej i wrażliwej :)
#2018-01-23 03:37:31 

sekundant

Użytkownik

A próbowałaś używać tych kremów dla dzieci? One też są dla skóry wrażliwej i dobrze nawilżają. Może u mnie to działa inaczej, bo jestem facetem, ale od zawsze go stosuję i jeszcze nigdy nie miałem problemów ze skórą.
#2018-01-23 06:22:07 

Patrick

Użytkownik

Kremy dla dzieci są dobre, ale tylko wtedy jak masz skórę normalną. Wejdź sobie na stronę Apteka Mini i tam zobacz w dziale z kremami. Jest sporo produktów typowo na mróz.
#2018-01-23 08:20:27 

EMOcja

Użytkownik

Po takich kremach skóra mi się przetłuszcza. Na raz jest to jak najbardziej ok ale po kilku razach widzę różnego rodzaju zmiany na skórze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015