#2018-01-11 00:20:07 

poniedzielski

Użytkownik

Mój syn ma bzika na punkcie samochodów i ostatnio wymyślił sobie że zamiast nowej farby na ścianach to chce mieć fototapetę. W sumie to dobry pomysł bo będzie ona trwalsza tylko kompletnie nie mam pomysłu jaką wybrać. Znacie jakiś sklep gdzie jest duży wybór?
#2018-01-11 01:36:06 

falkenbach

Użytkownik

Nie łatwiej będzie zapytać syna jaki samochód najbardziej lubi i ze zdjęcia ściągniętego z internetu taką tapetę wydrukować? Chyba lepiej tak niż później słuchać że miał to być inny model :P
#2018-01-11 03:16:24 

Peggy_Black

Użytkownik

Mnie też nie tak dawno interesowały takie fototapety samochody to popularny wzór a na stronie http://naklejkomania.eu/95-fototapety-motoryzacja masz naprawdę duży wybór. Bierz jakieś sportowe auto to nie będzie problemu że się nie podoba.
#2018-01-11 04:12:09 

łuczniczka

Użytkownik

Jak zamawiałam taką tapetę dla mojego syna to miał specjalne życzenie że ma być tam ferrari. Pewnie twój maluch też ma jakieś swoje ulubione auto więc warto go zapytać :)
#2018-01-11 06:32:55 

poniedzielski

Użytkownik

Nie muszę go pytać bo doskonale wiem jakie to auto tylko teraz kwestia czy dostanę taką fototapetę. Zaraz zerknę na stronie do której koleżanka wysyłała link. Słyszałem o tym sklepie sporo dobrych opinii więc fajnie by było tam coś dorwać ;)
#2018-01-11 08:48:39 

samolubna

Użytkownik

Ta opcja z drukiem to fajna sprawa tylko trzeba mieć naprawdę bardzo dobrej jakości zdjęcie. Jeżeli będzie miało zbyt małą rozdzielczość to może się okazać że będziesz widział piksele jak podejdziesz blisko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015