#2017-12-13 22:35:48 

organic

Użytkownik

Cześć, czekamy z dziewczyną na dziecko i mamy problem bo nikt nie jest w stanie nam podpowiedzieć co powinnismy kupić do samochodu aby bezpiecznie z nim jeździć. Pomyślałem że może tu znalazłby się ktoś znający temat i podpowiedziałby co i jak. Będę zobowiązany, pzdr.
#2017-12-14 00:51:19 

łuczniczka

Użytkownik

Fotelik na pewno trzeba kupić i taką kołyskę. Nie wiem jak to się w Polsce nazywa bo mieszkam za granicą ale tu są takie kołyski które przypina się pasami odwrotnie do kierunku jazdy. Przydać się może jeszcze jedna rzecz - lusterko do obserwowania dziecka w aucie kiedy bedzie przypięte z tyłu plus nakładki na pasy ale to dla starszych. Mam nadzieje że pomogłam.
#2017-12-14 01:53:52 

organic

Użytkownik

Odnotowane, dzięki :). Byłoby super gdybyś poleciła jakiś sklep, najlepiej internetowy.
#2017-12-14 03:00:48 

łuczniczka

Użytkownik

Nie pomogę bo jak pisałam nie jestem na miejscu i nie mam rozeznania.
#2017-12-14 05:25:58 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Cześć. Akcesoria samochodowe w dobrych cenach masz na https://wyprawkowy.pl/akcesoria-samochodowe-199. Jest w czym wybierać, jakość zdecydowanie na plus. Taka uwaga odnośnie fotelika dla niemowlęcia - instalujemy w aucie oczywiście tyłem do kierunku jazdy ale nie z przodu jeśli mamy tam poduszke powietrzną. Niby oczywiste ale wiele osób to przegapia a nawet przy lekkiej stłuczce może być tragedia.
#2017-12-14 05:51:50 

organic

Użytkownik

Nie przyszłoby mi to do głowy, dziękuję za info. Kurcze jak niewiele trzeba żeby stało się coś złego. Jest coś jeszcze na co musze uważać? Teraz mnie nieźle wystraszyłaś z tymi poduszkami.
#2017-12-14 08:22:18 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Na spokojnie, nie daj się zwariować. Skąd niby miałes o tym wiedzieć? Teraz już wiesz i na pewno będziesz pamiętał :). Jeszcze wiele niewiadomych przed wami ale jak się myśli o dziecku to zawsze wyjdziecie suchą stopą z tarapatów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015