#2017-10-02 02:48:36 

litościwa

Użytkownik

Cześć! Przeczytałam ostatnio, że o wiele bardziej od zwykłego pszenicznego makaronu zdrowszy jest produkowany z prosa makaron jaglany. mam tylko pewien dylemat, nie wiem z czym taki makaron można podawać. Na razie jestem na etapie szukania go w sklepach, także nie znam jeszcze smaku. Może macie jakieś przepisy na dania z tym makaronem.
#2017-10-02 04:00:06 

łuczniczka

Użytkownik

ja w sumie dodają go do wszystkich tych potraw do których używałam normalnego makaronu. Makaron ma smak jest zdecydowanie lepszy, bardziej wyrazisty, niz zwykłe pszeniczne makarony no i oczywiście jest zdrowszy.
#2017-10-02 05:58:42 

Patrick

Użytkownik

Uwielbiam makaron jaglany, nie mogłem się powstrzymać od dodania od siebie paru słów na jego temat. Jeśli chodzi o dania, to moim zdaniem najlepiej smakuje z różnego rodzaju pastami i sosami, moim zdaniem przy tym makaronie nie trzeba tworzyć zbyt nadmiernie przesadzonych dań, wystarczy cieszyć się jego smakiem.
#2017-10-02 07:56:02 

litościwa

Użytkownik

Dziękuję za porady, szperałam w necie i właśnie wszystkie dania wydawały mi się znajome, ewentualnie nowe sosy itp, ale ogólnie zwyczajne dania, tylko ze zdrowszym makaronem. Jednak cały ambaras że nie mogę go u siebie nigdzie dostać..
#2017-10-02 09:25:35 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Jak dla mnie makaron jaglany jest świetny z różnymi sosami, uwielbiam go z cukinią i mięsem mielonym albo z sosem truskawkowym - bardziej na słodko. Jesli chodzi o kupienie tego makaronu, to tez się z tym spotkałam, zwłaszcza że mieszkam w niewielkiej miejscowości i przynajmniej u mnie lokalni sklepikarze go zwyczajnie nie zamawiają. Ale i na to znalazłam radę, kupuję przez internet ze sklepu ze zdrową żywnoscią http://www.pronatura.com.pl/produkty/makarony/26-makaron_jaglany, najlpeiej jest zrobić sobie od razu większy zapas. Oprócz makaronu jaglanego też polecam spróbować inne makarony, zwłaszcza orkiszowy i sojowy, są bardzo zdrowe i smaczne.
#2017-10-02 11:48:07 

lidersali

Użytkownik

No właśnie ja nie wiem czemu mali sprzedawcy nie dbają o swoją klientelę, przecież ludzie są różni i mają różne potrzebny. Dla mnie jest to nie do pomyślenia. Dobrze, że chociaż jest internet. Dzięki za link, ja na pewno skorzystam. już zaglądałem na pronatura.com i musze przyznac że sporo rzeczy można tam dostać i po dobrych cenach. jeszcze raz thx.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015