#2017-09-20 19:51:23 

Patrick

Użytkownik

Dopiero wchodzę na rynek i chciałbym w swoim sklepie mieć takie artykuły, które przyciągną swoją oryginalnością i będą naprawdę warte kupienia. Słyszałem, że Babell produkuje wszystko czego mogą chcieć panie – bielizny, koszulek, majtek, no wiecie :). Pomożecie znaleźć hurtownię?
#2017-09-20 21:14:14 

katakumba

Użytkownik

To chyba jakaś nowa na rynku, bo nie słyszałem o niej.
#2017-09-20 22:58:31 

Patrick

Użytkownik

Podobno nie taka nowa, ale dobra.
#2017-09-20 23:38:59 

mistrzowska

Użytkownik

Masz szczęście, że tu zajrzałam. Firma Babell istnieje już czas jakiś i cieszy się świetną renomą ze względu na naturalne materiały, jakość wykończenia, no i cenę, która jest więcej niż rozsądna. Poza tym asortyment jest bardzo szeroki, bo produkują zarówno starannie wykonaną i piękną bieliznę jak o odzież. Producent stawia na bogactwo barw no i modę. Jeśli cię to interesuje zajrzyj w link: http://www.hurtowniatomix.pl/126/bielizna+babell. Na pewno zamówisz sporą partię.
#2017-09-21 01:53:51 

sekundant

Użytkownik

Mnie by interesowały produkty Cornette, też można je dostać w tej hurtowni?
#2017-09-21 04:43:27 

mistrzowska

Użytkownik

To duża hurtownia internetowa i mają chyba wszystko, więc i bielizna Cornette też jest dostępna. Cenią ją klienci przede wszystkim z to, że świetnie się nosi. Bawełna z lycrą to podstawowy surowiec, z którego firma produkuje slipy, bokserki, kalesony i koszulki męskie. Ale producent nie zapomina też o paniach. Wystarczy popatrzeć tu: http://www.hurtowniatomix.pl/12/bielizna+cornette, aby przekonać się jak duży wybór artykułów tej firmy hurtownia posiada.
#2017-09-21 07:32:16 

Patrick

Użytkownik

Dobrze wiedzieć, pewnie klienci będą także o tę markę pytać. Dziękuję ci za fajne informacje. Dla kogoś, kto dopiero zaczyna to bardzo ważne mieć dużą różnorodność w ofercie.
#2017-09-21 09:22:17 

sekundant

Użytkownik

Ja bym ci jeszcze z własnego doświadczenia polecił markę Dkaren, zwłaszcza, jeśli chcesz mieć różną klientelę. Nie wiem tylko czy ta hurtownia ma ich produkty.
#2017-09-21 09:57:33 

mistrzowska

Użytkownik

Przecież powiedziałam, że ma prawie wszystkie :). Słusznie radzisz koledze, bo bielizna Dkaren przyciąga zwłaszcza panie. Haleczki, koszulki, szlafroczki i komplety z mięciutkiej, zwiewnej satyny są urocze i seksowne. Nawet panowie chętnie kupują je na prezenty dla swoich żon i partnerek, więc klientela faktycznie będzie różnorodna. Może zachęci cię widok tych cudowności, patrz: http://www.hurtowniatomix.pl/112/bielizna+Dkaren. Nie wiem, czy i ty zdołasz się oprzeć.
#2017-09-21 10:59:00 

Patrick

Użytkownik

Kurcze, nie wiem, czy mi kasy starczy, ale wezmę parę kompletów, zobaczę jak będą schodzić. Bardzo wam dziękuję za wszelkie rady. To dla mnie naprawdę wielka pomoc. No i wszystko kupię w jednym miejscu :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015