#2017-07-19 01:12:07 

Peggy_Black

Użytkownik

Urodził nam się maluszek, a ja w sumie nie wiem jeszcze co potrzebne jest mi, abym mogła się nim odpowiednio zająć. Pomożecie skompletować mi wyprawkę?
#2017-07-19 03:04:24 

poniedzielski

Użytkownik

Miałaś całe 9 miesięcy na kompletowanie wyprawki, a Ty zabierasz się za to dopiero po urodzeniu dziecka? Trochę to nieodpowiedzialne. A czego konkretnie potrzebujesz?
#2017-07-19 05:40:36 

Peggy_Black

Użytkownik

Mam w pełni wyposażony pokój, ale brak takich podstawowych rzeczy jak jakieś mleka, śliniaczki, pieluszki i inne rzeczy potrzebne na co dzień. A tak w ogóle to niektóre matki mogą pracować niemalże do samego porodu, więc po prostu nie miałam na to czasu.
#2017-07-19 06:29:34 

samolubna

Użytkownik

Jeżeli chodzi o fartuszki, śliniaczki, butelki oraz tego typu asortyment to przejrzyj sobie produkty marki CANPOL. Sama po urodzeniu dziecka zakupiłam ogromną ilość rzeczy tego producenta i zapisały się w mojej pamięci jako wyjątkowo trwałe i przyjazne dla maluszków. Po-nadto są kolorowe i wspomagają rozwój dziecka.
#2017-07-19 08:57:15 

łezka

Użytkownik

W kwestii karmienia natomiast powinnaś rozejrzeć się po mlekach od producenta, którego pełen zestaw produktów możesz przejrzeć tutaj - https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/hipp. Jeżeli nie możesz karmić piersią to z produktami tej firmy będziesz musiała się dobrze zapo-znać. Będzie to podstawowe pożywienie nowego członka rodziny.
#2017-07-19 11:01:00 

Peggy_Black

Użytkownik

Super! Właśnie takich porad potrzebowałam. Mogę teraz poprzeglądać sobie produkty i wybrać to czego mi potrzeba. Mam nadzieję, że będę potrafiła wybrać coś konkretnego. W końcu jeszcze nie znamy się z naszym maluszkiem, nie wiem do końca jakie są jego potrzeby.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015