#2017-08-09 07:06:49 

łuczniczka

Użytkownik

Mam zamiar wyjechać do pracy w Niemczech w charakterze opiekunki, ale wpierw chcę zrobić małe rozeznanie czy warto i czy nie będzie to dla mnie za ciężka praca.
#2017-08-09 07:48:40 

mistrzowska

Użytkownik

Są to trudne pytania, bo wiele zależy od tego gdzie trafisz, od stopnia niepełnosprawności osoby, a także od tego ile rodzina jest w stanie zapłacić za opiekę. Jak wyjedziesz przez jakąś firmę to dostaniesz stałą pensję, ale niektóre rodziny potrafią jeszcze dodatkowo dawać tzw. „kieszonkowe”, o którym nikt nie musi wiedzieć. Jest wiele historii na temat pracy opiekunek w Niemczech, więc raczej musisz przekonać się sama jak to wygląda.
#2017-08-09 09:08:27 

łuczniczka

Użytkownik

A gdzie dowiadujecie się najczęściej o zapotrzebowaniu na opiekunkę? Z jakiegoś portalu ogłoszeniowego? Od jakiegoś pośrednika?
#2017-08-09 10:06:57 

samolubna

Użytkownik

Jeżeli interesuje Cię praca jako opiekunka w Niemczech to powinnaś znać jedną firmę. Sprawdź link http://laxocare.pl/oferty-pracy/, oni organizują wyjazdy już od lat. Osobiście uważam ich za jedyną firmę wartą uwagi, bo wszystko zawsze jest zorganizowane w 100-procentach legalnie i bezpiecznie. Ja po wielu latach doświadczeń odetchnęłam z ulgą jak mogłam rozpocząć pracę dla nich.
#2017-08-09 10:47:51 

łuczniczka

Użytkownik

Super, dzięki za odpowiedzi, za porady i za uchylenie rąbka tajemnic. Myślę, że tak jak jedna z Was powiedziała - muszę przekonać się na własnej skórze na czym polega ta praca.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015