#2017-07-11 18:00:48 

samolubna

Użytkownik

Tata ma już swoje lata i chcę go trochę wyręczyć w kwestii remontu w domu jaki planował od dawna. Pomyślałam że zajmę się teraz oknami garażowymi ponieważ ich stan jest daleki od ideału. Czuć było w zimie ze nie są już szczelne jak kiedyś, reasumując czas na ich wymienienie. I tu pojawia się problem bo nie wiem skąd wziąć odpowiednie? Jakieś rady?
#2017-07-11 20:21:39 

poniedzielski

Użytkownik

Jeśli masz jakiegoś znajomego budowlańca to zapytaj. Ja mam kolegę który nigdy mi nie odmawia takich rad i kilka rzeczy już dla mnie zrobił za symboliczną kwotę albo dobre kraftowe piwko ;)
#2017-07-11 22:16:53 

Forest

Użytkownik

Myślę że dobrym pomysłem będzie wykonanie jakiegoś szerszego rekonesansu w necie. Jest przecież tyle podpowiedzi dla ludzi robiących u siebie remonty że na temat okien garażowych też na pewno napisali.
#2017-07-12 00:30:21 

Patrick

Użytkownik

Nie znam żadnej konkretnej marki natomiast spory wybór takich małych okienek widzę w marketach z artykułami budowlanymi i remontowymi. Nie potrafię jednak nic powiedzieć o ich jakości.
#2017-07-12 03:26:44 

łuczniczka

Użytkownik

Market bym odpuściła – zazwyczaj się czyta żeby takich rzeczy tam nie kupować. Jakieś drobiazgi owszem ale okno to jednak jest okno i są raczej dużo pewniejsze źródła.
#2017-07-12 04:56:58 

falkenbach

Użytkownik

Znakomity asortyment ma ten zakład: http://www.erna.pl/. Także jak jest potrzebny porządny producent okna do garażu od nich będą optymalnym wyborem. Nie jest to wcale spory wydatek – cennik wypada bardzo korzystnie jak to porównać nawet z tym co można gotowego w hurtowniach kupić. A tu jednak są okna poliwęglanowe z wlewanymi uszczelkami więc pod kątem deszczów i polskiej zimy opcja nie do pobicia. I technologia w ich fabryce to jest naprawdę wysoka półka techniczna.
#2017-07-12 07:13:20 

łuczniczka

Użytkownik

Interesujące, dowiem się więcej o tej firmie ponieważ w garażu mam okno aczkolwiek do końca zadowolona z niego nie jestem. Muszę przemyśleć wymianę za jakiś czas bo póki jest ciepło to pół biedy ale potem...
#2017-07-12 07:47:42 

organic

Użytkownik

Właśnie ludzie nie zdają sobie sprawy jakie starty energii cieplnej może generować nieszczelne okienko garażowe. Niby takie nic, ale swoje robi. Dlatego lepiej tego aspektu nie lekceważyć.
#2017-07-12 08:51:47 

litościwa

Użytkownik

Fajnie móc sobie wejść na forum i poczytać coś od ludzi z doświadczeniem i wiedzą w temacie okien garażowych – jak będę takie montować to już jakąś podstawę w wiedzy mam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015