#2017-06-08 09:48:43 

łezka

Użytkownik

I czy to w ogóle dobry pomysł na wesele?
#2017-06-08 11:32:53 

samolubna

Użytkownik

Mnie się to bardziej kojarzy z szalonymi imprezami dla młodzieży, zwłaszcza studniówkami czy osiemnastkami, jakoś tak nie pasuje mi to do wesela. Wiem też że fotobudki często teraz wynajmuje się na imprezy firmowe i eventy i nawet można się za ich pomocą promować jak zamówi się specjalny papier do zdjęć na którym jest logo danej firmy. Takie zastosowanie moich zdaniem jest ok, taka nowinka ale wesele jest jak dla mnie poważniejszą uroczystością i taki powinien być jej poziom
#2017-06-08 11:41:39 

mistrzowska

Użytkownik

A ja się nie zgodzę, przecież to jest kwestia gustu prawda? Poważne osoby mają poważne wesela a jak ktoś chce mieć bardziej zwariowane to co, nie można? Poza tym obecność fotobudki wcale nie znaczy że już cała impreza ma być w jakimś szalonym stylu. I też fotobudka wcale nie służy tylko do jakichś przebieranek, kto nie chce to nie musi, można normalnie robić sobie zdjęcia i to jest jeszcze lepszą pamiątką niż sztucznie pozowane fotki które nie są spontaniczne
#2017-06-08 11:53:52 

łezka

Użytkownik

I właśnie to najbardziej mnie zachęca! Kojarzę fotobudki zwłaszcza z amerykańskich filmów w których zwłaszcza pary robią sobie same zdjęcia :) to jest super opcja jak dla mnie, właśnie nie chodzi mi nawet za bardzo o te przebieranki ale o to że można zrobić sobie zdjęcia samemu i dzięki temu całkowicie się wyluzować, myślę że takie zdjęcia będą o wiele lepszą pamiątką dla wszystkich uczestników wesela niż te sztuczne właśnie, pozowane, zwłaszcza że wiele osób takich zdjęć nie lubi
#2017-06-08 12:31:14 

mistrzowska

Użytkownik

Masz całkowitą rację
#2017-06-08 13:44:18 

łezka

Użytkownik

To może jeszcze ktoś polecić gdzie taką fotobudkę wynająć w Lublinie? Pewnie jest dużo takich ofert bo to jest teraz na topie ale chciałabym coś sprawdzonego
#2017-06-08 14:37:03 

Forest

Użytkownik

polecam wynająć fotobudkę w Lublinie w tej firmie: http://www.zomer.pl/fotobudka-na-wesele/, oczywiście można wynająć nie tylko na wesele, też na wszelkie inne imprezy a na wesele mogę bardzo polecić chociaż u nas akurat było to zrobione w śmiechowej konwencji :) I wszystkim bardzo się podobało
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015