#2017-05-17 05:24:22 

katakumba

Użytkownik

tak się zastanawiam nad cenami w stolicy – potraficie mi powiedzieć jak wyglądają koszty montażu wentylacji w stolicy? Czy to jest droga zabawa?
#2017-05-17 05:55:48 

poniedzielski

Użytkownik

bardzo ogólne pytanie, więc trochę ciężko na nie odpowiedzieć. No bo wszystko zależy. Są firmy tańsze i droższe, podobnie jak z systemami instalacyjnymi. Ważną sprawą jest także sam budynek, pomieszczenia. Trzeba się wszystkiemu przyjrzeć indywidualnie i określić jakie będą możliwości i potrzeby. Dopiero potem można w ogóle rozmawiać o cenach.
#2017-05-17 07:59:05 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

wiesz co, nie musi kosztować dużo. Musisz tylko znaleźć dobrą firmę, która będzie potrafiła podejść do sprawy profesjonalnie i za niewielką cenę.;)
#2017-05-17 09:06:04 

katakumba

Użytkownik

a jak i gdzie znaleźć taką firmę…?
#2017-05-17 11:59:38 

sekundant

Użytkownik

Mogę Ci polecić ofertę tej firmy http://www.plusinstal.com/montaz-wentylacji, oferują dosyć tani montaż wentylacji w Warszawie i przy tym na pewno nie idą po jakości. Montowali u nas w firmie ją jakieś dwa lata temu i wszystko ciągle działa świetnie.
#2017-05-17 13:23:58 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Też mogę polecić tę firmę, u nas zajmowali się klimatyzacją i nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Jeśli chodzi o ceny to jak kolega wyżej pisał, nie możemy tego jasno określić, no bo to bardzo zależy od twojej konkretnej sytuacji… zawsze możesz podzwonić po paru firmach i sobie porównać w razie czego.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015