#2017-04-10 01:56:09 

falkenbach

Użytkownik

witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym nagrać spot reklamowy, w którym reklamowałbym nowe produkty swojej firmy odzieżowej. Nie wiem jednak do jakiej firmy się zgłosić. Zna ktoś jakąś fajną firmę z Warszawy, która profesjonalnie kręci tego typu spoty? Będę bardzo wdzięczny za Wasze rekomendacje.
#2017-04-10 04:23:08 

Peggy_Black

Użytkownik

Tak się składa, że kręciłam spot reklamowy w Warszawie i mogę ci coś dobrego polecić ;) Proszę: http://woodpeckermp.pl/produkcja-filmow-reklamowych/ tam nagrasz super spot w doskonałej jakości. Firma ma do dyspozycji aktorów, statystów, podkłady muzyczne i ogólnie jest super profesjonalna i bez problemu wspólnie stworzycie super spot. Zgłoś się do nich, bo bardzo to się opłaca… ja miałam opory, ale spot strasznie nakręcił sprzedaż naszych produktów.
#2017-04-10 04:34:47 

lidersali

Użytkownik

no takie spoty potrafią dotrzeć do olbrzymiego grona odbiorócw… ale trzeba właśnie iść do profesjonalistów, bo jak ktoś to robi po znajomości to na ogół kwiatki z tego wychodzą i jeszcze potem pośmiewisko na internecie… :P
#2017-04-10 05:43:54 

organic

Użytkownik

bardzo fajna jest ta firma woodpeckermp.pl ;) mają bardzo bogatą ofertę i jak tak przeglądam ich portfolio to naprawdę mają koszmiczne filmy w ekstra jakości ;) Podobają mi się ich materiały naukowe, prezentacje i filmy promocyjne. Mają bardzo dużo kreatywności w tym co robią i dlatego mi to imponuję ;)
#2017-04-10 06:34:40 

mistrzowska

Użytkownik

szczerze mówiąc to nie wiedziałam, że w Warszawie jest taka fajna firma co robi takie rzeczy… tzn. nie robiłam wcześniej researchu, a fajtycznie ja też bym mogła skorzystać z ich usług. Nie od dziś wiadomo, że promocja filmami to super inwestycja
#2017-04-10 08:36:40 

Forest

Użytkownik

bardzo fajna firma i dobreee filmy, nie takie jak czasmi lecą w telewizji, bez polotu i żadnego pomysłu ;/
#2017-04-10 09:11:13 

pan_korytko

Użytkownik

sam będę dążył do tego, żeby jednak zainwestować w tego typu promocję, bo jednak chciałbym dotrzeć filmami do nowych klientów.
#2017-04-10 10:29:21 

samolubna

Użytkownik

W Warszawie jest wszystko… nawet takie profesjonalne firmy, co naprawdę robią rzeczy na światowym poziomie…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015