#2017-04-03 19:58:30 

poniedzielski

Użytkownik

Siemanko! Mamy raczej młody zespół w moim przedsiębiorstwie, którzy znają się dosyć luźno. Generalnie sytuacja jest taka, że pracownicy między sobą nawet nie rozmawiają (wiadomo… mają przede wszystkim pracować, ale jednak nie samą pracą nawet w pracy człowiek żyje;)). Przez co zdażyło się już kilka pewnych nieporozumień i nieprzyjemnych sytuacji. W związku z tym chciałbym jakoś ich rozruszać. Maci ejakieś przemyślenia na ten temat? Mieliście podobną sytuację?
#2017-04-03 20:24:34 

falkenbach

Użytkownik

U nas nikt nigdy nie myślał o jakimś rozruszaniu. Jest wyścig szczurów, a jak przychodzi ktoś nowy, to się go tłamsi :P
#2017-04-03 22:46:16 

QueenDream

Użytkownik

Straszne… że wasza firma w takim razie jeszcze funkcjonuje? Ja nie miałabym siły siedzieć w takim „zespole”.
#2017-04-04 01:02:11 

falkenbach

Użytkownik

Dlatego mamy sporą rotację pracowników.
#2017-04-04 03:19:45 

poniedzielski

Użytkownik

Nie no, ja na to sobie pozwolić nie mogę. Mam naprawdę grupę dobrych fachowców, ale rzecz w tym, że po prostu kiepsko się ze sobą dogadują, bo się nie integrowali w żaden sposób.
#2017-04-04 04:52:53 

samolubna

Użytkownik

I widzisz kolego, tu jest słowo klucz – integracja. Może trzeba im zorganizować jakąś imprezę? Nawet wypad do pubu zorganizowany przez szefa byłby fajnym rozwiazaniem. Wiesz, alkohol trochę rozwiązuje języki, rozluźnia ludzi, może akurat by się dogadali.
#2017-04-04 06:12:01 

QueenDream

Użytkownik

Czy akurat spotkanie przy piwie, czy wódce jest najlepszym rozwiązaniem? Myślę, że już prędzej jakieś aktywności fizyczne, czy coś. Pamiętam, że koleżanka dostała od szefa polecenie, żeby znaleźć jakichś speców od organizowania takich imprez. Wtedy wynalazła w internecie taką stronę: http://glamevents.pl/. Szefowi się spodobało i ich wynajęliśmy.
#2017-04-04 08:08:59 

poniedzielski

Użytkownik

No i? Jak zabawa? Co robiliście?
#2017-04-04 08:27:40 

QueenDream

Użytkownik

Powiem Ci, ekstra :) Naprawdę świetny wypad na taką przygodę integracyjną. Mieliśmy zorganizowaną grę terenową. Każda grupa miała wyznaczonego lidera, dostaliśmy mapy, wywieźli nas w teren i mieliśmy misję :D Było naprawdę fajnie. A później oczywiście było ognisko, kiełbaski. Dobra zabawa.
#2017-04-04 09:59:40 

purpurowy

Użytkownik

To fakt, ja również znalazłem ich pod tym adresem http://glamevents.pl/imprezy-integracyjne. Przygotowana przez nich impreza integracyjna była naprawdę świetna. Były zadania z zakresu teambuildingu, a powiem wam, że u nas też w firmie było nie za ciekawie, ale po tym wypadzie wszyscy się jakoś dogadaliśmy :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015