#2017-03-26 22:37:47 

poniedzielski

Użytkownik

Mam nadzieję że da się jakoś połączyć wygodę z niską ceną – z taką nadzieją zaczynam ten wątek. Tęsknię za Łebą, jeździłem tam jeszcze w czasach studiów. Teraz mam już rodzinę i chcę to miejsce pokazać bliskim. Czy znacie może jakiś fajny łebski pensjonat albo ośrodek? Taki gdzie jest wygodnie ale też bez wygórowanych cen.
#2017-03-26 23:40:17 

Peggy_Black

Użytkownik

Szukasz według tego samego klucza co ja :) I generalnie to z reguły udaje mi się znaleźć takie miejsce. Zawsze jeździmy z mężem nad morze albo w góry – poprzednie wakacje byliśmy w Mielnie. Teraz wspominasz o Łebie... No kto wie :)
#2017-03-27 01:25:10 

falkenbach

Użytkownik

Ogarnij sobie ogłoszenia na stronie Super Wczasy, według mnie jedno z ciekawszych miejsc jak chcesz znaleźć wygodne i niedrogie nocowanie. Wbrew pozorom coraz łatwiej o to bo konkurencja robi swoje i wszyscy chcą zachęcić klientów.
#2017-03-27 02:06:36 

pan_korytko

Użytkownik

Też jestem tego zdania – naprawdę musisz mieć sporego pecha żeby w tych czasach trafić na fatalne warunki. Pamiętam że pod koniec lat 90. w nadmorskich kurortach to było całkiem częste. Dlatego takie zaufane serwisy z ofertami są dobrym rozwiązaniem.
#2017-03-27 05:02:36 

mistrzowska

Użytkownik

Widzę że są tu ciekawe opcje http://super-wczasy.pl/noclegi/leba. Minie już z 10 lat jak tam byłam ostatnio. A jak są takie tanie noclegi Łeba raptem staje się pociągająca, zwłaszcza że warunki są na oko mega komfortowe.
#2017-03-27 07:02:38 

purpurowy

Użytkownik

Osobiście nigdy w Łebie nie byłem, za to w Ustce kilka razy no i standardowo Mielno. Co do warunków noclegowych – nigdy nie narzekałem. Zawsze była na wyłączność łazienka z prysznicem, pokoje czyste i ładnie wyposażone.
#2017-03-27 08:33:31 

Patrick

Użytkownik

Tak jak wcześniej było pisane raczej stosunkowo rzadko są problemy z jakością i warunkami usług zarówno w pensjonatach jak i w kwaterach prywatnych. Właściciele dbają o wysoki poziom usług bo z tego przecież żyją.
#2017-03-27 11:15:16 

samolubna

Użytkownik

U mnie szykuje się wypad górski czyli odwrotny kierunek niż Łeba. A na tej stronie widzę też oferty noclegów w górach więc może sobie czegoś tam poszukam skoro mają takie ciekawe i korzystne propozycje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015