#2017-03-13 06:41:47 

poniedzielski

Użytkownik

Prowadzę niewielką firmę budowlaną i potrzebuję jakiegoś dobrego doradcy finansowego. Zależy mi na kimś kto po pierwsze zna się na finansach, potrafi realnie oceniać takie sprawy, widzi w tych wszystkich cyferkach rzeczy, których normalni ludzie dostrzec nie potrafią, a po drugie zna też branżę budowalną i wie jakie są jej realia i jakie są wymagania takiej firmy, jaki jest rynek i tak dalej. Macie może kogoś takiego, kto się w tym specjalizuje? Będę wdzięczny za polecenia…
#2017-03-13 09:01:55 

falkenbach

Użytkownik

A co to za właściciel firmy, który sam sobie z finansami poradzić nie potrafi… raczej nie za dobrze to o tobie świadczy chyba, po co zabierać się za prowadzenie biznesu skoro się na liczeniu nie znasz??
#2017-03-13 09:52:34 

łuczniczka

Użytkownik

Nie trzeba znać się na wszystkim żeby prowadzić firmę, a korzystanie z usług doradców finansowych jest w dzisiejszych czasach czymś zupełnie normalnym i wcale nie świadczy źle o danym przedsiębiorcy. A jeśli chodzi o dobrą i godną polecenia firmę to chętnie polecę. Tu masz ofertę dotycząca doradztwa finansowego ogólnie: http://metisgroup.pl/doradztwo-finansowe/ – solidna firma. Podam Ci jeszcze za chwilkę link do inwestycji tylko poszukam.
#2017-03-13 10:41:59 

łuczniczka

Użytkownik

Znalazłam:) A tu trochę bardziej precyzyjnie informacje na temat realizacji różnych inwestycji: http://metisgroup.pl/realizacja-inwestycji/. Oni specjalizują się właśnie w doradztwie firmom z branży budowalnej, więc dobrze ten rynek znają.
#2017-03-13 11:38:27 

poniedzielski

Użytkownik

Oo, fajnie, fajnie. O coś takiego mi właśnie chodziło, dziękuję bardzo za polecenie.
#2017-03-13 13:50:00 

łuczniczka

Użytkownik

A nie ma za co, życze powodzenia i owocnej współpracy, mam nadzieję, że usługi tej firmy i ich porady gospodarcze i finansowe pomogą Tobie tak samo jak mnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015