#2017-02-10 04:09:01 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Jestem singielką. Nie chcę się z nikim wiązać, tkai po prostu wybrałam styl życia. Jest mi dobrze i tyle. Ale wiecie…. Jednak potrzeby seksualne człowieka są bardzo silne. U singli chyba tym bardziej, ak się nie ma kontaktów. Szczerze mówią to nie pamiętam już kiedy ostatnio uprawiałam seks. Może jakiś wibrator by mi pomógł to napięcie zredukować? No nie wiem. Jak Wy sobie radzicie?
#2017-02-10 06:22:27 

QueenDream

Użytkownik

Ale to wcale nie trzeba się z nikim wiązać, żeby uprawiać seks. Seks można uprawiać i bez wiązania się z kimś, jeśli masz na to ochotę, więc to nie jest żaden problem. Ja go przynajmniej nie widzę ;)
#2017-02-10 07:20:05 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

One night standy raczej się nie sprawdzą w moim wypadku. Raczej bym się nie mogła do tego przekonać i nagle zacząć uprawiać seks z kim popadnie. To zupełnie nie w moim stylu i raczej nie będę takich rzeczy praktykować… Trochę mnie to nawet obrzyda jeśli mam być szczera
#2017-02-10 08:48:08 

Peggy_Black

Użytkownik

Jak chcesz mieć dobry seks ze samą sobą to polecam po prostu wibratory. Na stronie http://pinkarrow.pl/stymulatory-lechtaczki-wibratory są akurat moje ulubione stymulatory łechtaczki. Sprawdzają się świetnie i rozkosz gwarantowana. Żaden inny się nie sprawdził tak dobrze jak te
#2017-02-10 09:06:55 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

No to widzę, że jednak nie jestem sama z takim problemem. Okej, dzięki za pomoc. Mam nadzieję, że i dla siebie znajdę jakiś wibrator. Tak właśnie myślałam, że będę korzystać z jakiegoś wibratora, ale nie wiedziałam, że jest aż tyle typów różnych wibratorów do wyboru
#2017-02-10 11:36:24 

Peggy_Black

Użytkownik

No są są. Jak wejdziesz na http://pinkarrow.pl/ i pogrzebiesz sobie w różnych kategoriach, które tam są to zobaczysz, że tak naprawdę wybór masz ogromny. I się okaże, że facet nie jest wcale do niczego potrzebny, bo doskonale sobie bez niego poradzisz :D
#2017-02-10 13:50:37 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Mam nadzieję że rzeczywiśce tak będzie i masturbacja takim wibratorem będzie przynosiła naprawdę dużą rozkosz :) Dzięki jeszcze raz za polecenie i rozmowę ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015