#2017-02-09 02:16:12 

litościwa

Użytkownik

Hejka! Mam ogromnego stresa przed pierwszym tańcem na ślubie, który szykuje się nam już za niecały rok. Nic mnie tak nie stresuje związanego ze ślubem i weselem jak ten pierwszy taniec. Narzeczony bardzo dobrze tańczy, a ja czułam zawsze, że byłam dla niego jak ta kłoda na sznurku…no nie czuję tego, nie potrafię tańczyć, ale trzeba się nauczyć chociażby na to wesele :/ Pomożecie???? Potrzebuję szkołę, która z kompletnego zera wykrzesa chociaż jedną iskrę.
#2017-02-09 02:50:09 

purpurowy

Użytkownik

Nie załamuj się od razu moja droga, tańca każdy może się nauczyć, nawet jak masz problem ze złapaniem rytmu to tego jednego układu idzie się w miarę naturalnie nauczyć i potem go odtworzyć na weselu. Ja też myślałem, że to będzie nie do przeskoczenia, ale nie było źle, teraz oglądając filmy z wesela uważam, że nawet nie wyglądało to bardzo sztucznie.
#2017-02-09 05:24:05 

litościwa

Użytkownik

Dzięki za próbę pocieszenia, ale ja i tak uważam, że nie mam żadnego talentu do tańca.
#2017-02-09 06:34:22 

łuczniczka

Użytkownik

uszy do góry moja droga. Jeśli chodzi o pierwszy taniec w Warszawie to my z mężem obecnym już ;) uczyliśmy się w tej szkole http://www.risingstars.com.pl/oferta/kurs-pierwszy-taniec. To co jest najważniejsze tam, to że oni dopasowują układy do możliwości człowieka, nie ma żadnego działania szablonowego. Jeśli faktycznie nie będzie Ci szło to w tej szkole potrafią stworzyć taki układ, który nie sprawi Ci dużego poblemu i jakoś sobie poradzisz. Naprawdę polecam, nie jest drogo, a przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście.
#2017-02-09 08:15:30 

litościwa

Użytkownik

a nie jest tak, że jak się człowiek nauczy na pałę jakiegoś układy to będzie to wyglądało sztywno i sztucznie?
#2017-02-09 09:45:02 

łuczniczka

Użytkownik

Uwierz mi, że wcale tak nie musi być. W Rising Stars mają świetne podejście do nauki tego pierwszego tańca. Instruktor nie tylko cierpliwie wszystko tłumaczy, ale stale analizuje sytuacje i proponuje układy, które okazują się być potem bardzo proste. Tam po prostu pracują ludzie z powołania, wiedzą co robią.
#2017-02-09 11:20:54 

litościwa

Użytkownik

Troszkę mnie pocieszyłaś, nie ukrywam ;) Ja ogólnie bardzo chciałabym tańczy, nauczyć się, ale wstyd mnie paraliżuje. Istnieje w ogóle opcja indywidualnych zajęć?
#2017-02-09 12:06:18 

łuczniczka

Użytkownik

W przypadku tańca na wesele tylko indywidualnie, no z mężem przyszłym ;) Ale na przyszłośc polecam iść na normalny kurs też, właśnie takie zajęcia pomagają przełamać wstyd.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015