#2017-02-07 04:49:48 

Patrick

Użytkownik

Znajomy kupił zegarek tej marki bo polecili mu w salonie że podobno taki wytrzymały i solidny. Wygląda ładnie i zgrabnie to na pewno trzeba przyznać ale czy to rzeczywiście taki dobry sprzęt? Szczerze to gdzieś tylko mi się obiła o uszy ta marka, ale nigdy nie słyszałem szczegółów na jej temat.
#2017-02-07 07:08:41 

litościwa

Użytkownik

Hej! Nie wiem jak można było nie słyszeć o Maurice Lacroix zegarki zdecydowanie z górnej półki, bardzo dokładnie wykonane, własciciwe nie do zdarcia, a do tego pieknie wyglądają. Klasa sama w sobie, tylko że nie ma sensu przepłacać w salonach czy u zegarmistrzów, bo w internecie masz taniej, bezpieczniej i pewniej. Sprawdź ceny tutaj - http://kraff.pl/28-zegarki-maurice-lacroix , sama kupowałam u nich zegarki o kilka stów taniej niż w galerii.

#2017-02-07 07:32:24 

Patrick

Użytkownik

Nie mam obiekcji przed zakupami internetowymi ale taka duża suma... no sam nie wiem..
#2017-02-07 08:54:11 

poniedzielski

Użytkownik

Podpisuję się pod tym co pisze koleżanka. Sklep sprzedaje tylko oryginalne zegarki, nie znajdziesz w necie negatywnej opinii na ten temat. Przesyłki są ubezpieczone także niczym nie ryzykujesz. Pozdrawiam.
#2017-02-07 09:44:36 

Patrick

Użytkownik

Nie chodzi o to że jestem nieufny bo wszystko można sprawdzić, ewentualnie zwrócić, a przesyłke ubezpieczyć. Najdroższa rzecz jaką kupiłem przez internet to był laptop wiec muszę pokonać pewną barierę komfortu przy zamówieniu troche drozszej rzeczy :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015