#2017-02-03 06:31:52 

Forest

Użytkownik

Dzień dobry! Czy ktoś jest w stanie dokładnie opisać mi założenia coachingu, na czym dokładnie to polega i dlaczego jest dzisiaj tak bardzo poleczne?
#2017-02-03 08:15:01 

poniedzielski

Użytkownik

Forma szkolenia własnych umiejętności, ale w nieco bardziej psychologicznej formie. Polecam lekturę tej strony http://michallegowski.pl/coaching/, masa ciekawych informacji na ten temat od samego trenera coachingu. Tak w skrócie to celem takich sesji jest obnażenie człowieka, ale tak wewnętrznie. Specjalnie prowadzone zajęcia mają doprowadzić od odkrycia wewnętrznych pokładów umiejętności, a więc pokazać w czym jest się dobrym i do czego warto dążyć.
#2017-02-03 10:52:42 

Forest

Użytkownik

I to naprawdę jest takie godne polecenia? Sorka jeśli zadaję głupie pytania, ale nigdy wcześniej nie miałem z tym styczności, a ostatnio mi polecano parę razy, żeby właśnie zacząc się rozwijać.
#2017-02-03 12:57:26 

poniedzielski

Użytkownik

Przede wszystkim odkryjesz swoje prawdziwe możliwości, dowiesz się czegoś wartościowego o sobie i będziesz wiedział jak dalej kierować własne życie. Według mnie to nawet bardziej niż warto iść na takie coś!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015