#2017-01-22 23:55:57 

falkenbach

Użytkownik

Hej, jak w temacie już zawarłem chciałbym sprowadzić z USA towar. Jest to dość spora rzecz, bo motocykl. Sam nie mam opcji pojechać tam autem z przyczepką, a i pewnie to okazałoby się nieopłacalne w całym rozrachunku. Czy kojarzycie może jakąś firmę, która byłaby w stanie przetransportować motocykl ze Stanów?
#2017-01-23 01:08:52 

Patrick

Użytkownik

Sam co prawda nigdy nie sprowadzałem jeszcze auta czy motoru ze Stanów, ale jakiś czas temu miałem niezłą zajawkę motoryzacyjną i tak jak Ty szukałem jakiegoś opłacalnego rozwiązania. Trafiłem wtedy na tę stronę http://carrierwise.com/pl/sprowadzenie-motocykla-z-usa, trochę poczytałem o firmie, później poszukałem opinii i wygląda na to, że jest to solidna firma.
#2017-01-23 03:20:18 

łuczniczka

Użytkownik

Potwierdzam. Mój narzeczony jakiś czas temu sprowadzał ze stanów używanego Harleya w pięknym stanie i skorzystał z usług CarrierWise. Wszystko było w porządku, motocykl dotarł w idealnym stanie, odpowiednio zabezpieczony i tak dalej. Właśnie teraz zaczęłam się zastanawiać, czemu ja nigdy nie wpadłam na to, żeby ściągać sobie kosmetyki ze Stanów.
#2017-01-23 05:26:14 

falkenbach

Użytkownik

Wielkie dzięki. Dobrze też wiedzieć, że ktoś korzystał z takiej firmy i może się wypowiedzieć na plus.
#2017-01-23 08:13:02 

Patrick

Użytkownik

Daj znać jeśli się na nich zdecydujesz. Każda jedna opinia się liczy przy tak dużym przedsięwzięciu, w końcu nie są to małe pieniądze. A co do koleżanki - no jak tak spojrzałem na ich stronę to mają tam informacje, że kosmetyki czy ubrania też sprowadzają. Co fajne, mają też spis zaufanych marek http://carrierwise.com/pl/shops/80-kosmetyki-zdrowie-i-uroda trochę tego dużo, ale myślę, że dla kobiety to sama radość:)
#2017-01-23 09:37:58 

łuczniczka

Użytkownik

Oj kolego nie mylisz się w ogóle. Ja to nawet bym tę listę mogła wydłużyć.
#2017-01-23 10:44:50 

falkenbach

Użytkownik

Dzięki za pomoc. Teraz muszę jedynie dogadać się z właścicielem motocykla i załatwić resztę formalności. I może przy okazji, żeby złagodzić ból i złość mojej narzeczonej to może dokupię jej jakieś kosmetyki skoro oni też się tym zajmują.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015