#2017-01-12 04:56:59 

Forest

Użytkownik

Sporo się mówi o okularach słonecznych z filtrami i polaryzacją ale co to właściwie znaczy? Kilka razy korzystałem z takich i musze przyznac ze komfort widzenia jest nieporównywalny do zwykłych ale jak to się ma do zdrowia, czy te filtry nie uszkadzają wzroku i nie nadwyrężają oka za bardzo?
#2017-01-12 06:18:50 

łezka

Użytkownik

Cześć. Okulary z polaryzacją wpływają pozytywnie na wzrok bo chronią oko przed nadmiernym dopływem światła. Nie wiem czy wiesz jak działa polaryzacja ale nie jest to żadna magia, po prostu światło padające pod odpowiednim kontem jest ograniczane. Dzieki temu jasność słońca i nieba w słoneczny dzień jest odpowiedni stonowana i nie zakłóca swobodnego obserwowania np jezdni. Chyba w miare zrozumiale to wyjaśniłam ale warto sobie wiecej o tym poczytać, pozdrawiam.
#2017-01-12 09:03:19 

poniedzielski

Użytkownik

Jest tak jak piszesz okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją pozwalają obserwować drogę bez marszczenia się i wysilania nawet podczas bardzo słonecznego dnia. Negatywnego wpływu na wzrok nie zauważyłem a jeżdżę zawodowo już od wielu lat. Jeśli szukasz dobrych okularów za nieduże pieniadze to polecam zajrzeć do tego sklepu online http://stylion.pl/okulary-polaryzacyjne. Z resztą skoro już miałeś porównanie bo korzystałeś z polaryzowanych szkieł to nie trzeba cie przekonywac ze warto.
#2017-01-12 09:26:45 

Forest

Użytkownik

No własnie zamierzam sobie takie okulary sprawić ale chciałbym zamówić coś naprawdę dobrego jak już. W sklepie który poleciłeś wszystko mi pasuje ale moze ktos jeszcze by sie wypowiedział?
#2017-01-12 10:52:34 

falkenbach

Użytkownik

Zamawiałem w STYLION okulary do jazdy i na rower, sklep jest wporządku. Ceny mają niskie, bardziej atrakcyjne niż oferują inne sklepy, a okulary naprawdę beda ci służyć lata bo sa swietnie wykonane i solidne. Nic sie nie rysuje, nie gnie, ja jestem bardzo zadowolony, a czesto z nich korzystam bo mam nadwrazliwosc na słońce. W lato w zasadzie ciezko mi cokolwiek dojrzeć w pełnym świetle. Bez okularów za kółkiem musze po godzinie robić przerwe żeby rozporostować twarz jak to mawiam bo od marszczenia sie wszystkie miesnie mnie bolą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015