#2016-12-19 08:55:12 

falkenbach

Użytkownik

Cześć ludzie. Zacząłem od niedawna dbać o siebie i uprawiać sport. Niestety borykam się z licznymi zakwasami, nadwyrężeniami. Mam wrażenie, że źle do wszystkiego podchodzę. Nie wiem jak to wygląda w profesjonalnym wykonaniu bo póki co ćwiczę sam. Ale chyba będę musiał poszukać kogoś, kto zna się na tym bardziej profesjonalnie. Czy jesteście w stanie cokolwiek na ten temat powiedzieć? Czy ktoś z was miał podobny problem? A może wiecie jak wygląda trening pod okiem doświadczonej osoby?
#2016-12-19 11:45:31 

EMOcja

Użytkownik

Witaj. jeśli wykonujesz ćwiczenia i boli cie wszystko, pomimo tego, że te pierwsze treningi, gdzie takie sytuacje się zdarzają masz dawno za sobą znaczy że coś idzie nie tak. Myślę, że powinieneś zgłosić się na jakąś siłownię czy studia fitness czy siłowego, by wynająć trenera personalnego. Wtedy wszystko będzie pod kontrolą. Niektóre firmy oferują także masaże po treningach, aby nie borykać się z zakwasami i kontuzjami.
#2016-12-19 12:55:07 

organic

Użytkownik

Witam. Masz racje koleżanko. Są takie miejsca. Myślę, że pomoże ci to studio http://www.bodysense.pl/masaze.html. Tam można wykupić sobie karnet i trenera personalnego, gdzie ci dopasują odpowiedni trening siłowy, dietę, a także zaoferują masaże. Z resztą link odsyła bezpośrednio do oferty masaży.
#2016-12-19 13:26:17 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Hej. Ja też wynajęłam trenera. Mi się bardzo podobało, że potrafił dopasować odpowiednią dietę dla mnie. Jadłam więcej warzyw i owoców, ale wcale nie rezygnowałam z tego co uwielbiam, czyli np. lody (sorbety) czy kawa cappuccino. Zawsze myślałam, że dieta to jedynie wyrzeczenia. A tu takie miłe zaskoczenie.
#2016-12-19 14:48:29 

sekundant

Użytkownik

Witam. Ja też korzystałem z tej firmy. Chciałem podzielić się opinią. Uważam że są świetni i w pełni profesjonalni. Mają bardzo szeroki zakres usług. Najlepsze u nich jest to indywidualne podejście do każdego. Wszystko stopniowo wprowadzane, ćwiczenia dopasowane do możliwości siłowych każdego. Wiedzą, że nie tylko trening ale także odpoczynek jest ważny. Myślę, że to się chwali. Jak dla mnie bardzo profesjonalnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015