#2016-11-07 21:37:49 

sekundant

Użytkownik

Zbieram niebanalne pomysły jak przyciągnąc uwagę ludzi na targach. Może to być wszystko, czyli barwa stoiska, atrakcje, gratisy, po prostu napiszcie co u was się sprawdziło.
#2016-11-08 00:19:24 

litościwa

Użytkownik

Wymieniłeś wszystko co się nie sprawdza :P. Już mówię dlaczego. Barwa – ludzie cię zauważą ale nic poza tym, to nie owady ze lgną do określonych kolorów. Atrakcje – popatrzą i pójdą, będziesz takim klaunem targów. Gratisy – chyba nie muszę rozwijać, każdy lubi coś za darmo a potem odchodzi bo się wstydzi ze nic w zamian nie dał. Tak jest ludzie podchodzący do stoisko nie idą z zamiarem „oo na pewno to wezmę”. Co zatem działa? Hostessy, im ładniejsze tym lepiej, a jeśli do tego potrafią rozmawiać, zainteresować i rozbawić klientów to uwierz mi ze nie potrzebujesz niczego wiecej. Nie oszukujmy się piękne kobiety lubi każdy, koniec kropka :P.
#2016-11-08 01:34:01 

sekundant

Użytkownik

Widać że znasz się na rzeczy, dzięki za konkretną odpowiedź. Nie wiedziałem nawet w jakich tkwię błedach. Mozesz mi powiedzieć jak wygląda rekrutacja hostess? Na czym się skupić i jak ją przeprowadzić?
#2016-11-08 04:16:14 

litościwa

Użytkownik

eh.. sam możesz zrekrutować pracownika jakiego potrzebujesz, bo wiesz co ma robić i potrafisz odnaleźć potrzebne do tego cechy. Nie wiesz za dużo o pracy hostess wiec zdaj sie na profesjonalna agencje która zrobi to za ciebie.
#2016-11-08 06:44:33 

sekundant

Użytkownik

Aż mi wstyd ze taki jestem niedoinformowany. Bede wdzieczny jesli Ty albo ktoś inny poleci sprawdzoną agencję z Gdańska.
#2016-11-08 09:10:44 

lidersali

Użytkownik

Tak jak pisze koleżanka, prawie cały sukces to sprawdzona agencja hostess Gdańsk ma kilka wartych uwagi firm, ale ja polecam tylko tę: hostessy.caneli.com.pl. Pełen profesjonalizm, dobre ceny i piękne elokwentne dziewczyny które umieją zainteresować ludzi :).
#2016-11-08 10:08:14 

sekundant

Użytkownik

Dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015