#2016-11-04 04:06:07 

mistrzowska

Użytkownik

Cześć, dziewczyny. Miałam już kilku partnerów, w tym seksualnych i zauważyłam, że mężczyzni mają obsesję na punkcie swoich członków. Chociażby mieli penisa, na widok którego już bolą mnie wnętrzności – i tak uważają, że mają za małego. Powiedzcie, czy dla Was liczy się rozmiar? Czekam na Wasze odpowiedzi i pozdrawiam, kochane.
#2016-11-04 04:37:27 

sekundant

Użytkownik

Jeśli jeszcze raz spotkasz takiego faceta, możesz mu polecić stronę penis-pills-rank.pl. Za pomocą produktów wspomnianych tam, szybko pozbędzie się swoich kompleksów.
#2016-11-04 06:46:33 

łuczniczka

Użytkownik

Nie rozumiem, czemu kobiety się tak temu dziwią. Przecież macie podobnie. Chyba nie znacie pojęcia ‘’chuda’’, ‘’szczupła’’. Zawsze uważacie, że jesteście za grube i wydajecie miliony monet na te karnety na siłownię i żywność bio. Więc wcale nie jesteście lepsze ;P.
#2016-11-04 07:43:26 

łuczniczka

Użytkownik

Nie ukrywam, że dla mnie liczy się rozmiar. Choć oczywiście nie zrezygnowałabym z fantastycznego faceta tylko dlatego, że ma małego. Mój chłopak sam chciał mnie usatysfakcjonować w łóżku (uwielbiam BDSM) i zdecydował się na poprawę wyglądu i ‘’jakości’’ swojego członka. Strona penis-pills-rank.pl okazała mu się w tym bardzo pomocna.
#2016-11-04 08:06:56 

litościwa

Użytkownik

Też nie rozumiem tego kompleksu, tak szczerze. Większość kobiet to nawet woli mężczyzn z mniejszym członkiem, ja także należę do tej grupy kobiet. Duże członki szczerze przerażają mnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015