#2016-11-02 04:19:26 

łezka

Użytkownik

Kochani pomocy! W nowym mieszkaniu na Wildzie w Poznaniu mam bardzo krzywe ściany i nie wiem co zrobić. Co polecacie?
#2016-11-02 05:09:10 

samolubna

Użytkownik

Jeżeli nie masz dużego odchylenia to możesz spróbować wyrównać zwykłą gładzią, ale coś czuję że może to nie wystarczyć. Zresztą ekipa remontowa doradzi ci z pewnością co będzie lepsze w twoim przypadku. Gładź tańsza i mniej bałaganu, ale rzecz oczywista że trzeba dobrze wyrównać te sciany.
#2016-11-02 07:38:01 

Forest

Użytkownik

jak jest duże odchylenie to zaprawa gipsowa lub cementowa. Też w domu miałem ten problem i gładź nie dała rady. Elegancko doprowadziłem do porządku a później pomalowałem i nie ma śladu że kiedyś ściana była krzywa. Ostatecznie z malowaniem nie wysniosło mnie tak dużo. Z taniego malowania skorzystałem z oferty http://www.remonty-mieszkan-poznan.pl/?malowanie_scian_mieszkan_cennik i kłopot z głowy.
#2016-11-02 07:49:57 

mistrzowska

Użytkownik

używałam zaprawy cementowo-wapiennej i wypoziomowywałam za pomocą poziomicy. Koszmar, bo za pierwszym razem się nie udało, faceci zostawili nierówność i musiałam zatrudniać kolejną ekipę do poprawy. Wybierz przede wszystkim sprawdzonych ludzi co znają się na temacie i nie daj sobie wmówić, że gładź wszystko wyrówna bo to znaczy że idą na łatwiznę. Dopytuj i niech ci przedstawią szczegóły, dlaczego tak, jaki kąt odchylenia i alternetywy wyrównywania.
#2016-11-02 10:29:52 

pan_korytko

Użytkownik

Są jeszcze takie płyty którcy używa się przy ekstremalnych odchyleniach. Tylko, że zabierają sporo powierzchni w pomieszczeniu, mogą być jednak konieczne. Jeżeli masz stary dom to jest to normalka.
#2016-11-02 11:47:28 

poniedzielski

Użytkownik

U mnie wystarczyły właśnie płyty gipsowo-kartonowe. Jest kilka modeli i niektóre na pewno mogą skracać pokój. U mnie zabrały niewiele powierzchni ale w końcu mogę normalnie przysunąć szafę do ściany. Wcześniej niezle meble odstawały. Poza tym mam wrazenie ze pokój też się wyciszył, bo nie dochodzą do mnie irtutujące dźwięki sąsiadów. Muzyka w każdą sobotę rano doporowadzała mnie do szału. Ceny takich płyt są raczej przystępne i polecam nawet przy nieznacznych odchyleniach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015