#2016-11-02 03:50:07 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Jak myślicie, czy lepiej jest sobie kupować do kwiatów w domu jakieś ładne doniczki czy może kwiaty trzymać w zwykłych plastikowych, ale całość wrzucać do jakiejś ciekawej osłonki??
#2016-11-02 04:34:26 

łuczniczka

Użytkownik

Ja osobiście wychodzę z założenia, że z osłonek doniczkowych najlepiej jest korzystać z ogrodach, czyli jak masz kwiaty na świeżym powietrzu. Dlaczego? Ano dlatego, że taka osłonka w ogrodzie szybko będzie się brudziła, a dzięki temu że nie ma w niej ziemi można wygodnie wyjąć z niej doniczkę, osłonkę dokładnie umyć pod bieżącą wodą i jest jak nowa, ale to moje zdanie.
#2016-11-02 07:19:25 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

W sumie coś w tym jest, nie brałam tego pod uwagę nawet. Ja u siebie w ogrodzie korzystam z dużych donic zewnętrznych, takich kamionkowych i w sumie faktycznie trudno się je czasem czyści z roślinkami w środku bo troszkę przeszkadzają. Dzięki za poradę, człowiek się uczy całe życie.
#2016-11-02 08:19:44 

Peggy_Black

Użytkownik

a tam gadacie, ja w swoim salonie korzystam z osłonek na doniczki i uważam, że jest to fajne rozwiązanie bo można łatwo zmieniać styl pomieszczenia. W domu mam już sporą kolekcję różnych osłonek. Jak coś mi się znudzi to zabieram jedną osłonkę, a daję kolejną, nie trzeba roślinki przesadzać do innych doniczek i jej męczyć. Według mnoe po to są właśnie osłonki i tak ja ich używam.
#2016-11-02 09:00:47 

Forest

Użytkownik

Do salony tutaj są bardzo fajne doniczki http://www.ladecora.pl/donice-do-salonu/, ale żona też używa osłonek w domu. Według mnie co kto lubi, każdy ma jakiś swój pomysł na wykorzystanie tych rzeczy ;)
#2016-11-02 09:42:03 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

tak, i ja kupiłam sobie już parę osłonek do swojego domu, mnie jednak się one bardzo podobają i wydaje mi się, że są wygodne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015