#2016-10-18 23:22:34 

falkenbach

Użytkownik

Wiem, że jest tego na rynku sporo bo już się coneco w tym orientowałem ale tak naprawde nie wiem co wybrac. Co dziala najbardziej efektywnie? Co warto mieć żeby przyspieszyc prace w magazynie i ja usprawnic, unikac wpadek i bledow pracowników czy wynikających na przykład z niedopilnowania? Macie w tym zakresie jakies wlasne doświadczenia albo po prostu może słyszeliście o czyms co warto mieć, czyms dobrym?
#2016-10-19 00:34:14 

organic

Użytkownik

Ja jakiś czas temu zdecydowałem się na wdrożenie w mojej firmie systemu kodów kreskowych, wiem, że to jest rozwiązanie przez wiele firm stosowane od bardzo dawna ale jakoś mnie to omijało. Teraz żałuję, że nie zdecydowałem się na to wczesniej bo to jest naprawdę super, wszystko szybciej idzie i można lepiej komunikować się w firmie. Jeśli chcesz unikać wpadek to myślę że ten system jest super i nie wymaga wielkich nakładów pieniędzy czy jakiegoś większego zaangażowania. Ja bardzo polecam.
#2016-10-19 02:44:37 

falkenbach

Użytkownik

Ok, dzieki za wypowiedz. Może ktos jeszcze się wypowie w tym temacie?
#2016-10-19 02:53:25 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Wiesz co, ja bym ci poleciła wejść na stronę hkkconsult.pl, tam znajdziesz wszystko o systemach WMS (F3), wszystko jasno opisane. W mojej firmie się z tego korzysta ale ja nie za bardzo się na tym znam więc wiele ci nie powiem o szczegółach technicznych, mogę tylko powiedzieć, że naprawdę warto coś dla siebie wybrać z tej oferty (jest spora) bo to jest na serio bardzo duże ułatwienie. Wejdź sobie i poczytaj, tam jest wszystko jasno opisane, nawet dla laika będzie ok, tak myslę
#2016-10-19 03:16:51 

organic

Użytkownik

Słyszałem tez coś o zarządzaniu głosem, nie wiem dokładnie jak to działa ale myślę, że też byłoby super, pewnie jeszcze mniej skomplikowane niż inne systemy i szybciej działa zapewne
#2016-10-19 03:50:24 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Na tej stronie co poleciłam mają też ten system, z tego co kojarzę, służy on do kompletowania zamówień, ale może nie tylko? W każdym razie bardzo zachęcam do przejrzenia tej oferty, nie tylko autora :)
#2016-10-19 05:36:17 

falkenbach

Użytkownik

Ok, zajrzę sobie, wielkie dzięki
#2016-10-19 07:53:49 

organic

Użytkownik

Chyba też tam popatrzę co mają ciekawego :) dzięki za polecenie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015