#2016-10-17 22:17:30 

Patrick

Użytkownik

Czy ktoś mógłby mi pomóc i podpowiedzieć gdzie mógłbym zamówić lutownicę transformatorową w dobrej cenie? Zależy mi na dobrym wykonaniu i niezawodnosci bo bede z niej na pewno czestokorzystal. Z gorydziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
#2016-10-17 23:56:30 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Pracuje w biurze w średniej wielkości sieci warsztatów samochodowych i moge ci zdradzic ze zamawialiśmy lutownice stąd: https://bau-tec.pl/pl/c/Lutownice-transformatorowe/288. Pomimo bardzo czestegouzytkowania nie było żadnych zwrotów, serwisów czy skarg. Wszystko działa jak należy a cena była bardzo okazyjna.
#2016-10-18 02:52:03 

katakumba

Użytkownik

Obowiązkowy sklep dla każdego kto ma warsztat albo jakąkolwiek styczność z maszynami. Dostaniesz tam bardzo dobre jakościowo narzędzia i urządzenia w o wiele niższych cenach niż dają konkurencyjne ceny.
#2016-10-18 05:51:35 

Patrick

Użytkownik

Skoro tak to chyba zrobię większe zakupy bo i tak miałem kupić klucze warsztatowe i tarcze diamentowe. Jeśli ktoś miałby chwile to wkleiłby link do kluczy? Będę wdzięczny bo tarcze już sobie znalazłem.
#2016-10-18 07:47:41 

falkenbach

Użytkownik

Nie ma sprawy - https://bau-tec.pl/pl/c/Klucze-warsztatowe/66. Znajdziesz tu kilku wiodących producentów z których można wybrać sobie coś porządnego i niedrogiego. Obecnie korzystam z Honitonów i jestem zadowolony, porządne, nie odkształcające się klucze. Co do niedrogich tarcz diamentowych to też zamawiałem przez te stronke i uwazam ze byl to dobry wybór. Mógłbym równiez cos polecic ale skoro juz sobie znalazles to sie nie wtracam ;).
#2016-10-18 09:58:35 

Patrick

Użytkownik

Dzieki za link. Ale to zadnewtracanie z checia poczytam co bardziej doswiadczone osoby mają do powiedzenia :). Cały czas raczkuję w tym biznesie wiec kazda porada jest mile widziana. Dzieki i pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015