#2016-10-11 04:37:33 

Patrick

Użytkownik

Witam. Ostatnio jak robiłem porządki do usunąłem jeden folder, który jak się okazało, miał w sobie inne, bardzo ważne (moja dziewczyna je tam wrzuciła i nie wiedziałem o tym wcześniej). Potem niestety opróżniłem kosz i przepadło.. a może jednak nie? Bo właśnie chciałbym zapytać, czy jest sposób na odzyskanie takich utraconych danych?
#2016-10-11 06:35:12 

Forest

Użytkownik

Pewnie, ja poszedłem odzyskiwać skasowane pliki do firmy datadetect i bardzo fajnie się Panowie tam wywiązali z mojego problemu. Nie dość, że mega szybko potrafili mi pomóc, to jeszcze bardzo tanio zapłaciłem za ich usługi ;) także jak coś to zgłoś się do nich.. naprawdę warto!
#2016-10-11 08:12:58 

falkenbach

Użytkownik

No tak jak kolega wyżej napisał to najlepsze wyjście. Jakiś czas temu odzyskiwałem dane z uszkodzonego dysku i też musiałem odwiedizłem tę firmę i w pełni potwierdzam opinię. Jest tam bardzo profesjonalnie i tanio ;) także jak Ci zależy na odzyskaniu tych danych to idź do tej firmy ;)
#2016-10-11 08:46:11 

purpurowy

Użytkownik

No proszę.. a ja jak straciłem bardzo ważne dla mnie dokumenty to już je przekreśliłem.. nie wiedziałem, że można je odzyskać tak łatwo! Będę wiedział na przyszłość.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015