#2016-10-03 22:56:12 

Patrick

Użytkownik

Cześć :) Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie na temat toreb z papieru. Bo mnie tak interesuje ten temat ostatnio, bo byłem na konferencji i dostałem od organizatorów taki zestaw upominków właśnie w takiej papierowy torbie. Niby wszystko fajnie, ale no nie wiem… Bo bardzo ta torba wyszukana, ładna i w ogóle, jeszcze do tego nadruk był zrobione z logo tej konferencji. No ale co sądzicie na ten temat? Bo ten papier to czasami tak nie bardzo wygląda
#2016-10-04 01:05:48 

falkenbach

Użytkownik

A wiesz co to musze przyznać, że rzeczywiście ten papier to różnie wygląda. Ale będę tego papieru bronić jednak ze wszystkich sił, bo jak się wybierze taką firmę, która jednak dba o jakość tych swoich wszystkich wyrobów, to rzeczywiście można zaufać i mieć pewność, że w miarę dobrze te torby będą wyglądały. No i jeszcze tak jak mówisz jak się logo walnie na tym to już w ogóle jest wszystko fajnie
#2016-10-04 01:14:44 

Patrick

Użytkownik

No dobrze a może jest jakieś miejsce, gdzie te torby można kupić i mieć pewność, że to miejsce jest takie w miarę sprawdzone? Bo chciałbym uniknąć sytuacji, że jako organizator zamawiam coś takiego, co wydaje mi się, że będzie dobrej jakości, a jednak się okazuje, że jest do niczego…
#2016-10-04 03:34:51 

Peggy_Black

Użytkownik

A proszę bardzo ja znam. Jak wejdziesz sobie na strone http://www.domapak.com/torby-biale/ to tutaj zobaczysz dokładnie jak torby wyglądają. Moim zdaniem jest opcja, którą warto wziąć pod uwagę przy wyborze. Ja z nich wielokrotnie korzystałam i się raczej nigdy nie zawiodłam, więc mogę polecić
#2016-10-04 05:43:03 

Patrick

Użytkownik

No rzeczywiście muszę przyznać, że te torby z papieru wyglądają całkiem dobrze i chętnie też bym się wokół nich zakręcił. Gdyby mi coś takiego zostało dostarczone to byłoby super. Będę wtedy kontent :D
#2016-10-04 07:50:28 

Peggy_Black

Użytkownik

No to widzisz. Nie ma na co czekać tylko zbieraj pomysły, wchodzisz na stronę i zamawiasz. Niczego prostszego w tym nie ma, a wszystko wygląda naprawdę całkiem spoko. Mówię – ja wiele razy osobiście się o tym przekonałam.
#2016-10-04 10:06:14 

Patrick

Użytkownik

Dobrze, dobrze. Obym ja też się teraz o tym przekonał :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015