#2016-10-04 00:28:14 

purpurowy

Użytkownik

Słuchajcie, no masakra… ostatnio nie wiem jakim cudem, ale posypał mi się cały regał w sklepie. Akurat w takim miejscu, gdzie kamera tego nie obejmuje więc nawet nie wiem, od kogo mam dochodzić sprawy. Pracownicy też twierdzą, że niczego nie widzieli. Dlatego teraz, z racji faktu, że raczej nikt mi za to kasy nie zwróci, szukam w miarę taniego, ale dobrego regału do sklepu. Polecicie coś?
#2016-10-04 02:29:13 

Patrick

Użytkownik

A sprawdzałeś może wyposażenie w Sklepikariach ? Chyba nigdzie indziej nie znajdziesz lepszego asortymentu do sklepów o róznej powierzchni.

#2016-10-04 04:08:35 

organic

Użytkownik

Trudno mi się z kolegą nie zgodzić. Sam odwiedzam regularnie Sklepikaria, tj należącą do nich stronę internetową i oglądam ich nowości. W tym momencie przymierzam się do ich nowych stanowisk kasowych, bo moje są już stare i skrzypią jak stare krzesło. W pewnym momencie boję się, że mi się to porozlatuje :P

#2016-10-04 05:33:48 

purpurowy

Użytkownik

A znajdę tam te regały?
#2016-10-04 07:34:53 

Patrick

Użytkownik

Oczywiście! Mają tam świetny wybór półek sklepowych, takie wiesz i na pieczywo, na warzywa, jak i zwykłe metalowe, więc myślę, że jakiekolwiek byłyby Ci potrzebne, to na pewno je tam odnajdziesz.

#2016-10-04 09:50:34 

purpurowy

Użytkownik

No to mnie trochę uspokoiliście, bo przyznaję, że niemal tam zawału dostałem, jak zauważyłem te wszystkie puszki porozwalane po całej podłodze… oczywiście niektóre produkty poszły się… nie będę brzydko pisać, ale się popsuły :P No nic, dzięki chłopaki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015