#2016-09-19 05:37:36 

łezka

Użytkownik

Cześć ;) chciałabym rozpocząć taki temat.. otóż, jakie preparaty stosujecie? Chodzi mi o kosmetyki, ale też jakieś ciekawe i niekonwencjonalne preparaty, zioła itp. Jestem ciekawa.. może czymś się zainteresuje i też po coś sięgne interesującego..? ;) czekam na jakieś Wasze ciekawe rekomendacje.. może akurat się wywiąze tu jakaś ciekawa dyskusja :P zachęcam do tego! Pozdrawiam! ;)
#2016-09-19 06:08:46 

samolubna

Użytkownik

Ja stosuję głównie kosmetyki do włosów, bo jednak z nimi mam największy problem od dawna i tak uznałam, że jednak dobrze odżywki, oleje itp. Mogą mi pomóc odbudować moje włosy i postaram się w końcu o jakieś ładniejsze włosy.. ale zobaczymy co takiego z tego wyniknie ;P
#2016-09-19 06:58:13 

mistrzowska

Użytkownik

Ja głównie zalecam przeczytać zastosowania oleju kokosowego ;) to jest wręcz niebywałe! Zamówiłam sobie olej z tej strony, zaczęłam coś ssać codziennie (1 łyżka dziennie, ssanie po ok. 15 minut) i normalnie miazga! Wybieliłam sobie zęby, przeczyściłam zatoki i czuję się o wiele, wiele lepiej. Naprawdę każdemu polecam.. ogarnijcie ten temat i spróbujcie w domu rozpcoząć taką kurację. Koniecznie z olejem kokosowym nierafinowanym (najlepiej takim co wkleiłam) i sami zobaczcie jakie super efekty po tym są..
#2016-09-19 08:53:42 

łuczniczka

Użytkownik

ja akurat oczytałam się zastosowań oleju z czarnuszki i też mogę gorąco polecić ten olej ;) najlepiej to smai zobacccie na tę stronkę intenetową co dałam. Można tam oczytać się wszystkeigo co najważniejsze. Od danych o specyfiku, przez możliwość zamówienia oleju dla siebie itp.. gorąco polecam!
#2016-09-19 09:02:09 

QueenDream

Użytkownik

eh.. ja nie mogę sobie pozwolić na praktycznie żaden preparat bo teraz mam straszny deficyt pieniędzy niestety.. ;(
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015