#2016-09-13 01:23:45 

falkenbach

Użytkownik

Kilka godzin temu otrzymałem informacje z firmy ubezpieczeniowej, w której informują mnie, że nie wypłacą mi wyższego odszkodowania, z jakis powodow administracyjnych. Co mnie to obchodzi. Ja chce swoje pieniądze, które mi się należą. Czy kancelarie pomagają w takich przpadkach.
#2016-09-13 02:10:32 

organic

Użytkownik

Ubezpieczalnie to niestety dość specyficzne instytucje, które są abrdzo miłe, jak masz zawierać z nimi ubezpieczenie. Później jak przychodzi już co do czego, to będą zapierali się nogami i rękami, byle tylko nie wypłacić za dużo. Zazwyczaj jest za mało, ale ludzie odpuszczaja, bo myślą, że to walka z wiatrakami.
#2016-09-13 02:26:13 

litościwa

Użytkownik

O i kolega bardzo dobrze to zdiagnozował. Niestety ludzie odpuszczają, a warto walczyć o każdą złotówkę. Jak jej nie dostaniemy, to znaczy, że ktoś bogaci się niesłusznie naszym kosztem, czyli nas okrada. Ja na takie rzeczy nie pozwalam.
#2016-09-13 03:45:04 

falkenbach

Użytkownik

No ja też nie chcę na to pozwolić. Odszkodowanie po wypadku w Zielonej Górze mi się należy i nie ma co do tego żadnych wątpliwościo. Straszenie mnie jakimiś paragrafami to nie dla mnie.
#2016-09-13 06:41:34 

litościwa

Użytkownik

Ja też się nie boję konfrontacji, chociaż trzeba przyznać, że grupy prawników w takich ubezpieczalniach są spore i dokładnie badają sprawy.
#2016-09-13 08:03:14 

łezka

Użytkownik

Bez względu na to, czy wypadek miałeś w Warszawie, Poznaniu czy jak piszesz w Zielonej Górze prawnik powinien Ci wyjaśnić, jakie kroki powinieneś podjąć. Nie ma co się martwić, jeśli prawda leży po Twojej stronie, to sprawa też zakończy się dla Ciebie korzystnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015