#2016-09-01 00:02:27 

katakumba

Użytkownik

Cześc wszystkim! Miałam ostatnio robione badania z powodu notorycznych bólów brzucha. Lekarz powiedział mi że niestety mają podłoże nerwowe i powinnam znaleźc sobie jakieś uspokajające hobby. Nie byłoby z tym problemu gdyby nie fakt że od 20 lat zajmuję się właściwie tylko i wyłacznie pracą i nie wiem już co chciałabym w wolnym czasie robić. Jakieś propozycje albo sugestie?
#2016-09-01 02:10:56 

Patrick

Użytkownik

Może zacznij podróżować? Bilety lotnicze kupisz za grosze u tanich przewoźników. Pozwiedzasz, poznasz obce kultury, sama radocha. Pozdrawiam.
#2016-09-01 04:16:17 

katakumba

Użytkownik

Wiem ze można tanio latać ale to nadal za drogo jak na moje możliwości finansowe. Poza tym jestem bardziej domatorką więc bliższe mi są domowe zajęcia.
#2016-09-01 04:34:30 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Hej! Co powiesz w takim razie na puzzle 1000 elementów potrafi zająć człowieka na cały wieczór, jak nie tydzień :). Moja córka bardzo lubi puzzle, kilka razy poprosiła mnie o pomoc no i się wkręciłam. Obecnie zapatrujemy się już na układanki składające się z 3000 elementów, bo stanowią one prawdziwe wyzwanie. Obecnie nie wyobrażam sobie wieczoru bez puzzli, po ciężkim dniu w pracy nic tak nie uspokaja, a do tego można spedzic fajnie czas z bliskimi, pozdro.
#2016-09-01 06:01:16 

katakumba

Użytkownik

To mi się podoba :). Znasz moze jakis niedrogi sklep online z szerokim wyborem?
#2016-09-01 07:03:03 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Jeśli chodzi o puzzle sklep online na i-puzzle.pl ma bardzo duży wybór i atrakcyjne ceny. Kiedyś zamawiałam z serwisów aukcyjnych, czasem udało mi się nawet dorwać używane w dobrym stanie, ale zdecydowanie polecam ten sklep bo zapłacisz tam nawet mniej, a masz pewność że nie bedzie brakujacych elementów albo uszkodzonych. Mam nadzieje ze pomogłam i wrócisz do zdrowia :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015