#2016-08-30 03:55:13 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

Pochwalę się, a co, mam do tego znakomitą okazję, bo mój mąż sprawił mi wspaniały prezent. Doczekałam się basenu w moim domu. Długo to trwało, bo pomieszczenie bylo juz od dawna gotowe, ale jakoś nie było środków i chęci, żeby to dokończyć. Wystarczył jednak mój pobyt w tygodniowej delegacji i jestem naprawdę zaskoczona.
#2016-08-30 04:03:29 

QueenDream

Użytkownik

Ale masz dobrze, też bym tak chciała. Ale nie mam warunków, żeby zamontować sobie basen w moim domu.
#2016-08-30 05:25:29 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

No mam za co dziękować mojemu mężowi. Ale przeciez ty też możesz mieć taki basen. Jak się okazuje wcale nie trzeba aż tak wiele przygotowań. Teraz jestem już po rozmowie z wykonwcami i wiem niemal wszystko. Zajrzyj tutaj http://www.baseny-iwo.pl/baseny-wewnetrzne/, oni zakładali u mnie.
#2016-08-30 08:16:36 

falkenbach

Użytkownik

Koleżanka ma rację, to niezbyt wymagająca forma budowy i dość tania wbrew pozorom. Ludzie kupują wolnostojące baseny, jak mogą mieć za małe pieniądze prywatny basen na ogrodzie. Nikomu chyba nie trzeba mówić, że to bardzo dobra zabawa i możliwość relaksu za darmo :))))
#2016-08-30 08:44:45 

purpurowy

Użytkownik

Mi też właśnie oni zbudowali basen w Poznaniu i muszę przyznać, że jest rewelacyjnie. Teraz, kiedy na zewnątrz największe upały panują jest to idealne mijsce do tego, żeby się naprawdę ochłodzić.
#2016-08-30 09:14:32 

Kinga Rybitwa

Użytkownik

A do tego możesz z niego korzystać kiedy chcesz i ile chcesz. I co wazne nie trzeba się przepychać, jak to bywa w parkach wodnych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015