#2016-08-16 06:13:16 

litościwa

Użytkownik

Mamy male mieszkanie. Nie jest ono nawet przestronne. Ale chcemy w tym roku zrobic maly remont, żeby to wszystko jakos wyglądało. Nie do konca tez jest na to czas, ale decyzja zapadla, ze będziemy zmieniac :) I zastanawiam się jakie drzwi pokojowe kupic do malego mieszkania?
#2016-08-16 08:11:26 

łuczniczka

Użytkownik

Tutaj duza role odgrywa to do jakiego pokoju chcesz te drzwi. Bo możesz zamontowac sobie drzwi przesuwne i po sprawie. Generalnie one sprawdza się w nieduzych pomieszczeniach. Kolor wybierz taki, żeby nie przytłaczał , bo przy malych pomieszczeniach od razu widac każdy blad. No i ja na pewno bym wyrzucila co niepotrzebne. Niech kroluje minimalizm, a drzwi pokojowych Cerchem we Wroclawiu jest duzy wybor, wiec naprawde możesz sobie cos dobrac. Bo jak masz drzwi przesuwne to prowadnicę i tak masz ukrytą wiec ładnie to wygląda, no chyba że ktoś robi fuszerkę to wtedy nie ma mowy o zadnej estetyce. Ale wg mnie wart pomyśleć o tym.

#2016-08-16 10:31:17 

pan_korytko

Użytkownik

Drzwi przesuwne to dobry wybor. Tyle tylko, ze prowadnice musza być dobrej jakości. Bo z czasem mogą się zuzyc. Wiec tutaj koniecznie sprawdzaj jakość wykonania. Przy normalnie otwieranych i zamykanych drzwiach nigdy takiego problemu nie masz a tu jednak trzeba być dwa razy ostroznym. A co do firmy, którą poleciła kolezanka, to oni są dobrzy. Oprócz okien i drzwi oferują też konstrukcje aluminiowe Wrocław nie raz był siedzibą targow, w których uczestniczyla moja firma i zawsze u nich zamawialiśmy stelaże.

#2016-08-16 11:23:58 

sekundant

Użytkownik

Właśnie z drzwi przesuwnych możesz zrobić sobie ściankę działową. Tylko to zalezy od ciebie, jak chcesz je wkomponować w całość. Bo to musi być przemyślane a nie 10 roznych rzeczy jak jakies zbiorowisko, bo wtedy na pewno będzie klapa. Ja sam w domu mam tak zrobione i to jest wygodne. Kiedy chce otwieram, kiedy chce zamykam i po klopocie. Bo jak tradycyjne drzwi wewnętrzne maja nie wejsc albo ledwie się zmieszcza,to jednak lepiej kupic przesuwne. Możesz je odsuwac na sciane lub chowac w kasecie, to zalezy jak chcesz je zamontowac. Sprawa do przemyślenia a potem kupuj ;)
#2016-08-16 13:05:48 

Patrick

Użytkownik

Tak jak pisza mogą okazac się pomocne drzwi przesuwne. Ale dokładny wymiar i nic na szybko żeby potem nie było bubli i problemow.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015