#2016-04-26 22:06:35 

łezka

Użytkownik

Witam, szukamy z mężem solidnego ogrodzenia, które będzie się także posiadało walory estetyczne. Nie musze chyba wspominać że szukamy też tanich rozwiązań. Czy możecie podpowiedzieć co możemy użyć?
#2016-04-26 23:20:33 

Forest

Użytkownik

Od strony ulicy polecam zastosowanie przęseł ogrodzeniowych np. kutych. Elementy można zamontować samodzielnie, ładnie się prezentują, są trwałe, odpowiednio zabezpieczone przed korozją. A na pozostałe boki u siebie zastosowałem płyty betonowe, które też są tanie i montuje się je bardzo szybko. I żaden sąsiad mi nie zagląda :-)
#2016-04-27 00:13:01 

falkenbach

Użytkownik

Zamiast płyt betonowych, które mogą przypominać więzienie – chyba lepiej użyć paneli ogrodzeniowych, które nie będą stwarzały takiego przygnębiającego efektu, a sprawdzają się równie dobrze w każdych warunkach. Ich poziom jakości wykonania, wytrzymałość i trwałość w niczym nie odbiegają od innych super drogich rozwiązań. A żeby odizolować się od sąsiadów można posadzić jakieś pnącza.
#2016-04-27 02:43:02 

mistrzowska

Użytkownik

My z męzem też użyliśmy płyty betonowe na strony od sąsiadów i z tyłu domu, gdzie strasznie zawiewało od pól. Nie czujemy się jak w więzieniu, ale w naszym przypadku jednak przeważyły walory użytkowe – przynajmniej wiatr nam nie szaleje nad głowami gdy siedzimy na tarasie, a nasze dzieci bawią się w piaskownicy. A posadzenie roślin, które muszą rosnąć nie daje od razu efektu izolowania się od wścibskiego oka sąsiadów.
#2016-04-27 05:12:53 

Patrick

Użytkownik

No tak każde ogrodzenie trzeba wybierać uwzględniając różne czynniki. Ja zdecydowałem się na ogrodzenie drewniane i nie żałuję. Poza trwałością i estetyką ma ono swój unikatowy charakter, który sprawia że czujemy się jak na australijskim ranczo. Oczywiście montaż nie był przy użyciu gwoździ, ale nasz fachowiec używał dobrej wkrętarki co pozwoliło na solidniejszy montaż elementów.
#2016-04-27 05:41:00 

litościwa

Użytkownik

Ogrodzenie drewniane jest ładne, ale trzeba o nie dbać bardziej niż o każde inne.
#2016-04-27 08:16:59 

QueenDream

Użytkownik

Nie sądzę! Myślę że o każde ogrodzenie – z czego nie byłoby wykonane trzeba odpowiednio dbać, żeby służyło przez lata.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015