#2016-03-18 05:14:28 

litościwa

Użytkownik

Cześć. Mam takie pytanie. Jakie laptopy uważacie za najbardziej wytrzymałe? Niestety okazuje się, że mam dwie lewe ręce i rozwaliłam w ciągu roku już drugiego laptopa. To jakaś masakra, że ten sprzęt jest teraz taki delikatny. Może doradzicie co kupić, żeby wytrzymało ewentualny upadek ze stołu na podłogę czy przypadkowe zalanie kawą? ;)
#2016-03-18 06:14:58 

poniedzielski

Użytkownik

No niestety niska wytrzymałość to podstawowa bolaczka nowoczesnego sprzętu. Oczywiście są specjalne modele przystosowane do ekstremalnych obciażeń, ale one są strasznie drogie. Jak szukasz czegos wytrzymałego, z dobrymi podzespołami, to może zainteresuje cię ThinkPad T440s. Laptopy Lenovo z tej seri są naprawdę fajnie skonstruowane, dzięki czemu są mniej podatne na różnego rodzaju uszkodzenia natury mechanicznej.
#2016-03-18 07:26:28 

Patrick

Użytkownik

Za stosunkowo nieduże pieniadze możesz dzisiaj kupić jakiś podstawową konfigurację ProBook HP. Komputery z tej serii nie mają jakichś super wydajnych podzespołów, ale wystarczą do przegladania sieci, oglądania filmów czy pracy na klasycznych programach biurowych. Jeśli masz kase na coś naprawdę wypasionego to polecam ThinkPada Lenovo seria W. Te komputery mają super solidną obudowę i wogole są bardziej zaawansowane technicznie niz to z czym można znaleźć na większości półek w sklepach ze sprzętem komputerowym. Jedyny minus to własnie ich cena.
#2016-03-18 09:04:33 

samolubna

Użytkownik

Słyszałam, że najbardziej wytrzymałe są laptopy marki Dell. Nie wiem czy to prawda czy tylko reklama, ale tak słyszałam.
#2016-03-18 10:07:42 

pan_korytko

Użytkownik

po prostu zacznij uważać na sprzęt to nie będziesz miała z nim problemów. Zaręczam ci, że nawet jak kupisz laptopa w pancernej obudowie i zaczniesz niż rzucać na prawo i lewo to też prędzej lub później odmów posłuszeństwa.
#2016-03-18 11:07:57 

sekundant

Użytkownik

Potwierdzam. Dell robi naprawdę solidne obudowy do laptopów. Przykład to laptopy Dell Latitude E5250. W tej klasie cenowej trudno o znalezienie bardziej wytrzymałego sprzętu. Przynajmniej takie jest moje zdanie, ale przecież każdy może mieć własne doświadczenia i poglady:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015