#2016-03-11 01:20:00 

purpurowy

Użytkownik

W najbliższym dużym mieście co tydzień organizowany jest festiwal naturalnej żywności. Jako że jestem producentem takiego mięsa i wędlin podjąłem decyzję o wystawianiu się na takiej imprezie, jednak będzie mi potrzebna lodówka z szybą, nie wiem jak się to dokładnie nazywa. Niech mi ktoś proszę coś o tym powie, bo moje produkty niestety muszą byc przechowywane w chłodnych warunkach.
#2016-03-11 03:06:10 

litościwa

Użytkownik

Bardzo mi się ta inicjatywa podoba, nie dość, że ludzi ekupują porządne i prawdziwe jedzenie to lokalni producenci mogą sie reklamować i pokazać ludziom jak można normalnie jeść. Kiedyś na takim festiwalu białą kiełbasę i żur z tego był nieporównywalny.
#2016-03-11 05:14:00 

Patrick

Użytkownik

hmmm, co do sprzęt to zapewne chodzi ci o lady chłodnicze sklepowe (ES SYSTEM K), możesz sobie je spokojnie znaleźć w internecie, ale szukaj tkaich, które mają automatyczną regulacje temperatury i funkcję odmrażania.

#2016-03-11 06:49:43 

organic

Użytkownik

Ja bym jeszcze dodał, że wnętrzze powinno być wykonane z nierdzewnej blachy. Jeśli chodzi o to czy opłaca się taka lada chłodnicza (http://www.essystemk.pl/) cena jest dobra jeśli wybierasz jakosć. To jest tu najważniejsze i nie podlega dyskusji.

#2016-03-11 09:27:47 

purpurowy

Użytkownik

Zdecydowanie masz rację, dlatego tak będę szukał.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015