#2016-02-04 03:30:10 

samolubna

Użytkownik

Witam. Właśnie jestem wtrakcie kupowania nowych mebli do salonu. Chciałabym go utrzymać w takim klasycznym stylu, nowoczesny jakoś mi nie podchodzi. Mam taki pomysł, aby kilka mebli było dokładnie z tego samego kompletu i nie chodzi mi tutaj o fotel i sofę, ale o ciekawą ławkę pikowaną, komodę i fotel - które będą do siebie idealnie pasowały, a resztę dobiorę pod nie. Szukam gdzie mogłabym kupić meble skandynawskie sklep internetowy mnie interesuje, bo w stacjonarnych niestety nic nie znalazłam.
#2016-02-04 03:39:05 

pan_korytko

Użytkownik

Wiesz ja ci polecę sklep Blackcatdesign bardzo ciekawe meble tam mają, czy będzie tam taki komplet którego potrzebujesz tego nie wiem... Generalnie podoba mi się twoje podejście i jestem ciekawy co z tego wyjdzie, poślij na finale foto
#2016-02-04 05:58:32 

purpurowy

Użytkownik

Oj, żebyś znalazła te trzy meble w komplecie to nie wiem czy tak prosto będzie. Masz inne opcje? Biblioteczka zamiast komody?
#2016-02-04 08:50:34 

samolubna

Użytkownik

Jasne, ja docelowo suzkam trzech mebli z jedengo kompletu ale jeszcze nie wiem jakie to będą meble. Na pewno fotel. Ławka jest najmniej pewną opcją. Dzięki za polecenie, zaraz sobie zobaczę co tam mają w ofercie.
#2016-02-04 09:51:22 

łuczniczka

Użytkownik

Też jestem ciekawa jak to będzie wygladalo. Jeśli będziesz się chciała z nami podzielić rezultatem twoich poczynań to super :) Ja też mam właśnie remont salonu, ale z mężem zdecydowaliśmy się na bardziej nowoczesny styl. Prosto, jasno i przyjemnie żeby posiedzieć po południu :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015