#2016-01-24 20:04:56 

Peggy_Black

Użytkownik

Dzień dobry. Podjęliśmy z mężem decyzję, że ścianę za łożkiem w sypialni, która jest niemal cała widoczna wyłożymy fototapetą. Liczę na państwa pomoc w wyborze odpowiedniego wzoru. Dodam tylko, że z mężem jesteśmy raczej spokojni, lubimy naturę i harmonijne wnętrza. Dziękuję serdecznie!
#2016-01-24 21:31:36 

katakumba

Użytkownik

Oj, w takim razie polecam gorąco zajrzeć na stronę http://www.decorshop.eu/produkty/fototapety/las-c38! Cudne są te wszystkie zdjęcia lasu, takie wyciszające i spokojne... jeśli Pani lubi naturę to będzie idealne wypełnienie przestrzeni. Ja do siebie początkowo chciałam jakiś górski motyw, ale te zdjęcia lasu ( szczególnie to zrobione z dolnej perspektywy) mnie oczarowały! Polecam też ze względu na jakość tapety- pierwsza klasa, identyczne jak na zdjęciu w internecie.

#2016-01-24 23:36:34 

Peggy_Black

Użytkownik

Naprawdę piękne te obrazki! A wie Pani czy wytrzymałe są te fototapety, nie zacznie nam się rozklejać po krótkim czasie?
#2016-01-25 01:31:44 

Patrick

Użytkownik

Zamiast dziwnej fototapety proponuje ci pomalować w jakiś ciekawy wzór tę ścianę i powiesić jakiś większy obraz. Fototapety to już przeżytek, nie widziałem zeby ktoś miał w domu
#2016-01-25 04:14:03 

katakumba

Użytkownik

A właśnie, że nie jest przeżytek! Teraz fototapety wracają do mody i są o wiele lepiej wykonane niż te, które pamiętamy z naszego dzieciństwa. U mnie już sporo znajomych ma je na np. jednej ścianie w pomieszczeniu. A co do pani pytania- u mnie rok wisi na ścianie, nigdzie się nawet skrawek nie odkleił! Ale to chyba kwestia dobrego kleju, można też wybrać samoprzylepną- radze poczytać o tym na stronie.
#2016-01-25 06:55:43 

QueenDream

Użytkownik

Do sypialni jako tapetę polecam jakieś motywy nieba, gwiazd lub słońca. Ślicznie wyglądałby zachód albo wschód w delikatnych barwach!
#2016-01-25 08:24:36 

poniedzielski

Użytkownik

Fototapeta na taką pustą scianę to naprawdę fajny pomysł, żeby wypełnić przestrzeń, w sypialni szczególnie. Ja mam tak u siebie- w dodatku naprzeciwko jest ściana z szafą z lustrami, które łądnie ten wzór odbijają. A co do samego wyglądu tapety to według mnie powinna ona odzwiercidlać jakieś twoje lub męża zainteresowania. Nie jestem fanem oklepanych motywów i widoczków dlatego u siebie mam konstelację rysowaną jakby przez astronoma, wygląda super!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015